Çözüm Ortağı

Yeni Havalimanı’na Doka’dan 300 Tır Kalıp Ve İskele

👤DOKA

Türkiye’nin en önemli projelerinden olan ve ilk deneme uçuşunu geçtiğimiz günlerde gerçekleştiren İstanbul’un Yeni Havalimanı’ndaki çalışmalar hızla tamamlanıyor. Bu önemli projedeki çoğu yüklenici firma Doka Kalıp İskele güvencesinde ilerlemeyi tercih etti.

Devamını Oku

Sağlık Üssü’nün Yalıtımı Bonus Membran’dan

👤Bonus | Focus Membran

1 milyon 400 bin metrekarelik alana inşa edilen dünyanın en büyük hastane projelerinden Ankara Etlik Entegre Sağlık Kampüsü’nün su yalıtımı ihtiyacı Bonus|Focus Membran ile karşılandı. ‘Sağlık Üssü’ olarak nitelendirilen dev projenin çatı ve teras gibi kritik detaylarının su yalıtımı, Türkiye’nin prestijli projelerinin tercihi Bonus | Focus Membran tarafından sağlandı.

Devamını Oku

Manisa Entegre Bölge Hastanesi Projesine Bostik İmzası

👤BOSTİK

Manisa Entegre Bölge Hastanesi zemin kaplamalarında Bostik ürünleri tercih edildi.

Devamını Oku

Lübnan’ın Yükselen Projelerinin Yalıtımına Ode İmzası

👤ODE YALITIM

Yalıtım sektöründe Türkiye’den çıkan global bir marka olma hedefiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, ürünleriyle başkent Beyrut başta olmak üzere Lübnan’da iddiasını artırdı. Firma, ülkenin ilk ulusal bankası FNB’nin Genel Merkez Binası; Lübnan’ın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Cascada Mall; yat sektörünün önde gelen markası Chebab Marine’nin yeni showroom’u ve ülkenin ikinci en yüksek kulesi olan ticaret merkezi Tower 44’ün yalıtımına imza atıyor.

Devamını Oku

BTM, Gebze Doğa Hastanesi’nin de Tercihi

👤BTM BituProof

Gebze Doğa Hastanesi Projesi’nde BTM BituProof Temel Bohçalama Sistemi tercih edildi.

Devamını Oku