Marka

🔍Tamamını Oku art-img

NEOCOM İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANINDA, REFERANSLARIYLA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

👤MUSTAFA İLHAN Genel Müdür Yardımcısı

“Neocom, kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli kablolama, ses, network ve zayıf akım projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. 16 ülkede 650 den fazla proje tamamladık. Bunlardan birkaçını şöyle sıralayabiliriz: Türk Telekom Arena, Antalya 100. Yıl Stadyumu, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Kazakistan’da Han Çadırı, Azerbaycan’da Pik Palace Hotel Shahdag, Rusya’da Plot 16 Moskova (Oko Towers), Bodrum Mandarin Hotel, Samsun Sheraton Hotel, Bakü’de Flame Towers, Park Dedeman Levent…”

Devamını Oku

EGEPEN DECEUNINCK SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN YÜZDE 100 GERİ DÖNÜŞÜMLÜ PVC ÜRETİYOR

Çevreye duyarlı ürünler geliştiren Egepen Deceuninck, hem kullandığı yeşil teknoloji hem de düşük enerji tüketimi stratejisine dayalı üretim tesisleri ile gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için katkıda bulunuyor.

Devamını Oku

DOKA TÜRKİYE’NİN SİMGESİ KÖPRÜ VE VİYADÜK PROJELERİNDE

Dünyanın en uzun ikinci köprüsü Osmangazi’nin, Türkiye’nin üçüncü büyük köprüsü Nissibi’nin ve Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Hattı Projesi’nin, 70 metre ile ikinci en yüksek viyadüğünün inşaatlarında DOKA tercih edildi.

Devamını Oku

ÇİMSTONE KONUT PROJELERİNİN MUTFAKLARINI RENKLENDİRİYOR

Yapısını oluşturan kuvars minerali sayesinde aşınma ve çizilme dayanımı sağlayan, sıvı emmeyen, kompakt yapısı ile bünyesinde bakteri oluşumuna izin vermeyen Çimstone tezgahlar konut projelerinin mutfaklarında tercih ediliyor.

Devamını Oku

CANDY HOOVER GROUP 1 MİLYAR AVROLUK CİROYLA AVRUPA EV CİHAZLARI PİYASASININ EN HIZLI BÜYÜYEN ŞİRKETİ

2015 satışlarındaki %12,5’lik büyümenin ardından, 2016’yı 1,035 milyar avro gelir ile kapatan İtalyan şirketi sektör planını 105 milyon avroluk yatırımıyla açıyor.

Devamını Oku

BAYMAK İLK ÇEYREKTE %27 BÜYÜDÜ

Baymak, 2017’nin ilk 3 ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre % 27 büyüdü. Aynı dönemde, Baymak İstanbul’dan Bitlis’e, Van’dan Mersin’e kadar Türkiye genelinde 30 yeni bayiyi bünyesine alarak gücünü arttırdı. 2016 yılını BDR Therma Grubu’nun en fazla büyüyen şirketi olarak kapattıklarını hatırlatan Baymak Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Ender Çolak, “2017 yılının ilk çeyreğindeki yüzde 27’lik büyüme oranımızla grubun bünyesinde bulunan İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya, Hollanda ve Amerika Birleşik Devletleri’ni geride bıraktık” dedi.

Devamını Oku

AKG GAZBETON AR-GE MERKEZLERİ İYİ UYGULAMA ZİRVESİ’NDE 3. OLDU

Yenilikçi AR-GE anlayışı ile sektöründe ilkler arasında yer alan AKG Gazbeton, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın AR-GE Merkezleri İyi Uygulama Zirvesi’nde 3.’lük ödülüne layık görüldü. AKG Gazbeton, geçtiğimiz ay Kahramanmaraş’ta düzenlenen zirvede ‘AKG İnovasyon Ekosistemi Kurulması, VALS Projesi’ ile büyük ölçekli ve önemli Ar-Ge deneyimine sahip kuruluşları geride bıraktı.

Devamını Oku