Marka

VEFA GANA’DA YAŞAM ALANLARI kurACAK

Dünyanın birçok noktasında projeleri, ön üretimli yapıları ve ürünleri ile yer alan Vefa, Gana’da Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları yapılması konusunda el sıkıştı.

Devamını Oku

TEPE İNŞAAT TÜRKMENİSTAN’DA ORTA ASYA’NIN EN MODERN CAM KOMPLEKSİNE İMZA ATTI

👤Tepe İnşaat

Tepe İnşaat’ın Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta anahtar teslim olarak inşaatını tamamladığı Türkmenistan Milli Cam Kompleksi büyük bir törenle hizmete açıldı.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

MITSUBISHI ELECTRIC MANİSA’DAKI EV TİPİ KLİMA FABRİKASININ RESMİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

👤Mitsubishi Electric

382,5 milyon TL sermaye ile hayata geçirilen yeni fabrika, Mitsubishi Electric’in Avrupa’daki ilk ev tipi klima fabrikası oldu.

Devamını Oku

HALK GYO 2017 YILINDA 252 MİLYON TL NET KÂR ELDE ETTİ

👤Halk GYO

Geliştirdiği prestijli projelerle kent yaşamına değer katmayı hedefleyen Halk GYO, 2017 yılını güçlü işbirlikleri ve yeni projelerle, finansal başarısını yükselterek tamamladı. Yıl sonu itibarıyla gayrimenkul portföy büyülüğünü 2,2 milyar TL’ye ulaştıran şirketin net kârı ise geçtiğimiz yıla göre yüzde 134 oranında artarak 252 milyon TL’ye yükseldi.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

DOKA 2018’DE YATIRIMLARINI ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR

👤DOKA

1868 yılında Avusturya’da ahşap işletme atölyesi olarak faaliyete başlayan ve bugün 5 kıtada 70’den fazla ülkede hizmet veren Doka, 2018 yılında da yeni yatırımlarla büyümeye devam edecek. Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı gibi büyük projelerde çözüm ortağı olan Doka Kalıp İskele Genel Müdürü Ender Özatay, 2017 yılında başlayan büyümenin 2018 yılında da devam edeceğini ve bağlı oldukları Umdasch Grubu’nun 150. yılı olması sebebiyle 2018 yılının kendileri için özel bir yıl olduğunu belirtti. 2018 yılına ilişkin Doka’yı ve sektörü değerlendiren Özatay, inşaat malzemeleri sektörünün 2017’de yüzde 9.2 büyüdüğüne dikkat çekti.

Devamını Oku

CEYLAN İNŞAAT ZER PROJELERİ ile KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRİYOR

👤Ceylan İnşaat

Projelerinde komşuluk ilişkilerini yeninden canlandırmak istediklerini belirten Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Projelerimizde geleneksel değerlerimize sahip çıkmaya çalıştık ve komşuluk ilişkilerine önem verdik. Hepimizin özlem duyduğu o sıcacık ilişkilerin tekrar gün yüzüne çıkmasını istiyoruz” dedi.

Devamını Oku