Mimari Tasarım Sanat

YENİ BİR SOLUK GHESS

Banyo, mutfak ve özel alanlar için esnek çözümler üreten Ghess, ürün tanıtımını Bursa Mavi Mudanya projesindeki bir davetle gerçekleştirdi. Astaşaries’in sürdürdüğü Mavi Mudanya projesinin örnek dairesinde gerçekleşen davette, Bursa ve İstanbul’un değerli mimar ve iç mimarları bir aradaydı. Davette Ghess firmasından Murat Gül, Emrah Hekim, Engin Sancak ve bütün ekip ev sahibi olarak yer aldı.

Devamını Oku

SAKİN, DİNGİN VE KULLANICI ODAKLI BİR İÇ MEKAN TASARIMI

👤BRICKS HOTEL İSTANBUL / BABA MİMARLIK

“Tasarım sürecinde oldukça özgür çalıştığımız projelerimizden birisi olan Bricks Hotel’in tüm marka konsepti, uygulama, yatırım koordinasyon süreci gibi tüm adımlarında yatırımcının yanında olmak bize müthiş bir keyfi verdi. Özellikle Erlüks Grub’un kendi markasını yaratma arzusu, vizyonu ve çalışma istediği bizleri bu projeye daha fazla bağladı. Umarım ülkemiz yatırımcıları, tüm sektörlerde aynı vizyonu gösterip, ülkemizin kendi markalarının yaratılmasında öncü olurlar.” Mimar Mehmet Baba

Devamını Oku

BAHADIR KUL MİMARLIK SERGİSİ ANKARA’DA AÇILDI

Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Koleksiyon Mobilya’nın ortak çalışması Koleksiyon / TSMD Mimarları Ağırlıyor serisinin 40. sergisi Bahadır Kul Mimarlık için yapıldı.

Devamını Oku

5 TEPSİYİ 5 AYRI RAFTA AYNI ANDA PİŞİREBİLEN ANKASTRE FIRIN

👤Hoover

Hoover, 78 litrelik geniş iç hacme, şık görünüme ve üstün teknolojiye sahip ankastre Maxi fırın HOA 2VX ile yemek yapmayı keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

Devamını Oku