Mimari Tasarım Sanat

SON TEKNOLOJİ KÜVETLER, ÇOK FONKSİYONLU DUŞ KABİNLERİ

👤GRUPPO TREESSE

40 yıllık sektör deneyimiyle, son teknoloji küvetler ve çok fonksiyonlu duş kabinleri üreten, yerli ve yabancı pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunan Gruppo Treesse, klasik 19. yüzyıl görünümünden modern şıklığa kadar her zevke uyacak şekilde tasarlanmış olan küvet ve duş sistemleri üretiyor. Ahşap, cam ve metal malzemelerin kullanılmasıyla, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

MOTTO MİMARLIK WORLD ARCHITECTURE COMMUNITY AWARDS’DAN İKİ ÖDÜL ALDI

👤Motto Mimarlık

Motto Mimarlık tarafından tasarlanan “Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlük Ek Binası” projesi World Architecture Community tarafından verilen ödüllerde, 26. proje döngüsünde iki ödüle layık görüldü.

Devamını Oku

İÇ MİMAR EDA TAHMAZ: “ENERJİ VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRACAK UNSURLARI ÇOĞALTMAK TASARIMLA BAŞLAR...”

Bugüne kadar kurumsal ofis ve konut fonksiyonları başta olmak üzere birbirinden çok farklı tipolojilerdeki yapıların iç mimari tasarımlarını, günümüzün değişen ihtiyaçlarına cevap veren çağdaş bir yaklaşımla ele alan EDDA Mimarlık kurucusu İç Mimar Eda Tahmaz, geleceğin sürdürülebilir yeşil binalarını, “sosyal ve çevresel sorumluluk anlayışıyla bütüncül bir şekilde tasarlanan, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmiş, ihtiyacı kadar tüketen ve ekosisteme duyarlı yapılar” olarak tanımlıyor.

Devamını Oku

ANTALYA’DA SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM KOMPLEKSİ: SUNIS RESIDENCE

👤ALPUGAN MİMARLIK

Alpugan Mimarlık’ın Antalya’da tasarladığı Sunis Residence projesi, kentin tarihsel, doğal ve fiziksel parametrelerini referans alan yaklaşımı, doğayla kurduğu ilişki ve ‘açık yeşil sistem’ ile bütünleşen yerleşim kararlarıyla, geleceği düşünen, esnek ve sürdürülebilir bir yaşam kompleksi sunuyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

AHŞAP GÖRÜNÜMÜYLE DOĞA MEKANLARA GİRİYOR

👤Seramiksan

Şehir hayatının koşuşturmasına kapılanlar doğayla iç içe bir yaşamın hayalini kuruyor. Ahşabın gerçekçi görünümünün birebir yansıdığı tasarımlar ise doğayı içeriye taşıyor. Seramiksan’ın doğaya özlem duyanlar için özel olarak tasarladığı doğalından ayırt edilemeyecek güzellikte seramikler kullanım özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Devamını Oku