Mimari Tasarım Sanat

VALİDEBAĞ KONAKLARI SATIŞ OFİSİ

👤Studio Vertebra

Studio Vertebra tarafından Dap Yapı’nın girişimiyle İstanbul Üsküdar’da hayata geçen Validebağ Konakları projesi için tasarlanan “Validebağ Konakları Satış Ofisi”, tasarımıyla ziyaretçilere yalnızca evi değil, içinde yaşayacakları semti de deneyimleme şansı tanırken, dikkat çekici dikey formuyla kendi varlığını güçlü bir biçimde hissettiriyor.

Devamını Oku

UZAKTAN DEŞARJ KUMANDASI

👤GEBERIT

Geberit, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı uzaktan deşarj kumandalarıyla kullanıcıların rahatını düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Geberit Type 01 ve Type 10 kumanda kapakları pnömatik teknolojisiyle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlarken, bir akıllı telefondan daha küçük boyuta sahip Geberit Type 70 uzaktan deşarj kumandası ise rezervuardan iki metre çapına kadar istenilen yere konumlandırılabilme özelliğiyle öne çıkiyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

SERAMİKTE FARKLI BİR BOYUT

👤SERAMİKSAN

Seramiksan’ın tüm dış mekanlar için 20 mm kalınlıkta ürettiği yeni ürünü Resolute dayanıklı, kaliteli, uzun ömürlü özelliğiyle dikkat çekiyor.

Devamını Oku

ŞEHRE DİNAMİZM KATAN OFİS YAPISI: PERSPECTIVE OFİS

👤SLASH ARCHITECTS

Slash Architects kurucuları İpek Baycan ve Şule Ertürk Gaucher’nin Mersin’de tasarladığı Perspective Ofis, yatayda baskın bir karakter gösteren formu, ofislere entegre kat bahçeleri ve doğal malzeme kullanımıyla çevresindeki yapısal gelişim için nitelikli bir örnek olarak ayrışıyor.

Devamını Oku

BIR DOKUNUŞLA YAŞAM ALANLARI AYDINLANIYOR

👤Günsan

Günsan Elektrik’in yüksek hassasiyet ile çalışan ve tüketici konforunu bir üst seviyeye çıkaran dokunmatik ürünleri sessiz ve konforlu bir tüketici deneyimi sunuyor.

Devamını Oku

ANAHTARDA SİYAH VE BEYAZ KOMBİNASYONU

👤PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE

Panasonic Eco Solutions Türkiye, İtalyan tipi modüler tasarımıyla öne çıkan Thea Optima serisinin siyah beyaz seçeneklerini sunuyor.

Devamını Oku