Sektörden

YAPI FUARI 40. YILINDA KUZEY AFRİKA BÖLGESİ VE KATAR’I AĞIRLIYOR

23 - 27 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenecek ve bu yıl 40. yılını kutlayacak olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, ürün gruplarına göre ayrılmış 100.000 m2 açık ve kapalı alanda, 1.250 katılımcı firmanın en son ürün, hizmet ve teknolojisini 111.000 ziyaretçiyi buluşturacak. Fuarın İş Geliştirme Platformu kapsamında bu yıl da katılımcı firmalara, sektöre ve Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak etkinlikler gerçekleştirilecek.

Devamını Oku

SİKA TÜRKİYE BETON 2017 FUARI’NDAYDI

👤Sika

Sika, Türkiye ve bölgesinin en önemli sektörel fuarları arasında yer alan Beton İstanbul 2017’deki standında yeni ürünlerini sergiledi.

Devamını Oku

SCHÜCO LOJİSTİK VE EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ

👤Shüco

Türkiye’de büyüyen kadrosu ve kurduğu yeni tesis ile inşaat sektöründe, kalite ve yenilikçi anlayışın yerleşmesine de katkıda bulunmayı hedefleyen Schüco, dünyadaki en önemli ikinci lojistik ve eğitim merkezini Tekirdağ’ın Saray ilçesine bağlı Beyazköy’de kurdu.

Devamını Oku

PRYSMIAN GROUP TÜRKİYE, 2016 FAALİYET YILINA İLİŞKİN 54. OLAĞAN GENEL KURULUNUN GERÇEKLEŞTİRDİ

👤PRYSMIAN GROUP

Prysmian Group Türkiye, 2016 faaliyet yılı sonuçlarının değerlendirildiği 54. Olağan Genel Kurulunu geçtiğimiz ay şirket merkezinde gerçekleştirdi.

Devamını Oku

ONDULINE AVRASYA, BAYİLERİNİ SYDNEY’DE AĞIRLADI

👤ONDULINE AVRASYA

Onduline Avrasya, bayilerini bu kez de Avustralya’nın Sydney kentinde ağırladı. Bu yıl 23’üncüsü düzenlenen uluslararası bayi toplantısına Türkiye’deki bayilerin yanı sıra Onduline Avrasya’nın sorumluluğundaki Azerbaycan, İran, Türkmenistan, İsrail ve Lübnan’dan bayiler de dahil olmak üzere toplam 155 bayi katıldı.

Devamını Oku

MEGA PROJELERİN ÇÖZÜM ORTAKLARI BİR ARAYA GELİYOR

Karayolu ulaşımı ile ilgili kamu kuruluşları, özel sektör ve üniversiteler arasında iletişim ve işbirliği sağlayan Yollar Türk Milli Komitesi tarafından bu yıl ikinci defa düzenlenecek olan Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 24-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşecek.

Devamını Oku

GF HAKAN PLASTİK BU YIL İHRACATA AĞIRLIK VERİYOR

👤GF Hakan Plastik

2017 yılında ihracata ağırlık vermeyi planlayan GF Hakan Plastik, çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor. Önce 21-23 Şubat tarihleri arasında Türkmenistan’da, ardından 14-18 Mart’ta Almanya’ta alt yapı ve üst yapı ürünlerini uluslararası müşterileri ile buluşturdu.

Devamını Oku

BAYMAK, İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ’NÜN İKİNCİ KEZ SAHİBİ OLDU

Baymak, Kariyer.net tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen İnsana Saygı Ödüllerinde ikinci kez ödül aldı. İş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmaların değerlendirildiği İnsana Saygı Ödülleri’nde Baymak, 20.000’in üzerinde başvuru alan ve bu başvuruların yüzde 99’undan fazlasını adaya özel olarak yanıtlayan firma olarak, ödülü almaya hak kazandı.

Devamını Oku

2013’TEN BU YANA YILLIK KONUT SATIŞ ORTALAMASI 1.250.000

Türkiye genelinde gerçekleşen konut satışlarını yıllara göre kıyaslayarak değerlendiren EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, 2017 yılı ve sonrasına yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Devamını Oku