Sektörden

PANASONIC, Çalışanlarına Sürpriz Yaptı; İzin Dönüşünde Kırmızı Halıyla Karşıladı

👤PANASONIC

İnsan kaynakları ve çalışan motivasyonu konusunda özel ve fark yaratan uygulamaları ile dikkat çeken Panasonic Eco Solutions Türkiye, çalışanlarının tatil dönüşü uyum sürecini pozitif bir şekilde atlatmaları amacıyla tüm çalışanlarını yıllık izinden döndükleri ilk gün kırmızı halıda karşıladı.

Devamını Oku

İZODER, 25’inci Kuruluş Yılını İki Önemli Sosyal Sorumluluk Projesi İle Kutluyor

👤İZODER

Türkiye’de yalıtım bilincini oluşturmak ve yaygınlaştırmak amacıyla 1993 yılında faaliyete geçen İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), 25’inci kuruluş yıldönümü kapsamında, sektöre ve topluma yönelik çalışmalarını artırarak sürdürüyor. İZODER’in 25’inci kuruluş yılını iki sosyal sorumluluk projesi ile kutlamak istediklerini belirten Levent Pelesen, “Birinci projemiz ‘Okul Yenileme’ ile üyelerimizin kendi bölgelerinde tespit ettikleri okulların yalıtımlarını yapmak, ikinci projemiz Türk Eğitim Vakfı aracılığıyla ‘25. Yıl Eğitim Bursu’ ile de öğrencilere destek olmak” dedi.

Devamını Oku

FORM, Yönetim Kadrosunu Tecrübeli İsimlerle Genişletiyor

👤FORM

Form Şirketler Grubu, yönetim kadrosunu tecrübeli isimlerle genişletmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Ege Maden İhracatçıları Birliği’nden Afyon Çıkarması

Maden ihracatçıları doğaltaş ihracatının başkenti Afyon’da bir araya geldi.

Devamını Oku

Çimsa’dan Çevresel Sorumluluk Örneği: Niğde Geri Dönüşüm Parkı

👤ÇİMSA

Çimsa, sürdürülebilirlik vizyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği yatırımlara bir yenisini daha ekledi.

Devamını Oku

11. ISTANBULLİGHT FUARI’nda, Sokak Aydınlatmalarındaki Led Dönüşümü Masaya Yatırılıyor

👤11. ISTANBULLİGHT FUARI

UBM, AGİD ve ATMK stratejik ortaklığı ile düzenlenen 11. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Forumu, kritik bir dönüm noktasında olan aydınlatma sektörüne ışık tutacak. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından yürütülen Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı’nda, 7,5 milyon sokak lambasının %30’unun 2023 yılına dek değişmesi öngörülüyor. Türkiye’yi dünyanın lider üreticileri arasına taşıma potansiyeline sahip olan bu stratejik dönüşüm planı, uzman isimlerle birlikte 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan IstanbulLight’ta masaya yatırılacak.

Devamını Oku