Vitrin

YEDİ MAVİ AVRASYA TÜNELİ’NE KOMŞU KARMA PROJE

👤Kalkavan Yapı-Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı

Körfez ülkeleri ve Arap yatırımcılar başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen yatırımcıların bir araya geldiği Katar’ın Doha kentinde düzenlenen ‘Expo Turkey by Qatar Fuarı’nda Zeytinburnu sahilinde yükselen ‘Yedi Mavi’ projesi de tanıtıldı.

Devamını Oku

SEMT BAHÇEKENT BAHÇEKENT’E EMLAK KONUT GÜVENCESİ VE SUR YAPI KALİTESİ

👤Emlak Konut & Sur Yapı

Çeyrek asırdır prestijli projelere imza atan Sur Yapı, Bahçekent’te yeni bir proje hayata geçiriyor. Semt Bahçekent isimli projede daireler lansmana özel 195 bin TL’den başlıyor. Birinci etabında 669 daire ve 26 ticari alanın bulunduğu projede 67 m2 ile 222m2²arasında değişen 26 farklı tipte daire yer alıyor.

Devamını Oku

OLAVERDE LUXURY RESIDENCE GÜNDOĞAN BODRUM’DA DENİZE SIFIR BİR YAŞAM

Bodrum’da nadir bulunan bir kumsalına sıfır konumu ile Olaverde, Gündoğan’ın gözde projesi olmaya aday…

Devamını Oku

MIAVITA BEYTEPE MODERN YAŞAMIN YANSIMALARI HAYAT BULUYOR

👤Anadolu Akaryakıt

Bilkent, İncek, Çayyolu, Ümitköy ve üniversitelere yakınlığı ile dikkat çeken proje, sosyal donatı alanları, rezidans hizmetleri ve spor alanları ile benzerleri arasında fark yaratıyor. Geçtiğimiz ay tanıtımı gerçekleştiren MiaVita Beytepe, farklı bir deneyim yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Devamını Oku

MEBUSKENT HANE BAŞINA 25 AĞAÇLIK BİR “KORU”

👤Aymor Grup

Karacakaya bölgesinde gerçekleştirilen Mebuskent projesinde, yerleşke içi ağaçlandırma çalışmaları başladı. Toplam alanının yüzde 87’si ile Türkiye’nin yeşil alanı en büyük konut projesi unvanını elinde bulunduran Mebuskent’te hane başına 25 ağaç düşecek.

Devamını Oku

KAĞITHANE’NİN BÜYÜK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

👤Yamaç Yapı

İstanbul’un en hızlı gelişen ve yüksek yatırım değeri taşıyan bölgelerinden Kağıthane’de Yamaç Yapı tarafından hayata geçirilen ‘İstova’ projesinin temelleri düzenlenen törenle atıldı. 24 ayda teslim edilmesi planlanan proje, toplam 600 bağımsız birimden oluşuyor.

Devamını Oku

BATIŞEHİR 8399 KONUT, 200 BİN METREKARE TİCARİ ALANA SAHİP

👤Ege Yapı

Bağlıca Batışehir’de 8 bin 399 konutluk yerleşim alanı ve 200 bin metrekarelik dev ticari alanıyla butik bir şehir kuruluyor.

Devamını Oku

AND KOZYATAĞI 5 YILDIZLI OFİS BİNASI

İngiltere merkezli British Safety Council’den “5 Star” alan AND Kozyatağı, “İş Sağlığı ve Güvenliği” alanında 74 tesis arasından bu sertifikayı almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk ve tek bina oldu.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ADEN BALLIKPINARI VİLLA KONSEPTİNE YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

👤Dalgıç GY, Lejant PROJE

İnşaat sektöründeki yenilikçi vizyonunu hayata geçirdiği projelere yansıtan Lejant Proje, müşterilerine mimari çözümlerden proje geliştirmeye, finansman yönetiminden işletmeye kadar 360 derece hizmet sunuyor. Bu bakış açısını Ankara’nın Gölbaşı Ballıkpınarı Köyü’nde hayata geçirdiği Aden Projesi ile bir üst skalaya taşıyan Lejant, proje kapsamında yatay yaşam konseptini, müstakil yaşam ayrıcalığına dönüştürüyor.

Devamını Oku