Vitrin

ROYA NOVA ROYA YAPI'NIN İSTANBUL FİNANS MERKEZİ’NİN YANI BAŞINDAKİ PROJESİ

👤Roya Yapı

Roya Yapı’nın, ilk büyük markalı konut projesi Roya Nova Rezidans, konut alıcısının büyük ilgisiyle karşılandı. “Yaşamın yükselen değeri” sloganıyla İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yükselen projenin satışının yüzde 40’ını tamamladıklarını belirten Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, “Projemizin sahip olduğu yüksek kalite ve sunduğu yüksek kazançla bölgenin yıldızı olacağına inanıyoruz çünkü yatırımcılara sadece bir konut projesi değil yaşamın değerini yükselterek zirveye taşıyan benzersiz bir yaşam konsepti sunuyoruz.” dedi.

Devamını Oku

NAZENİN KONAKLARI BAHÇE ‘NAZENİN PROJE’, YENİ KONUT PROJELERİYLE BÜYÜYOR

👤Nazenin Proje

‘Nazenin Konakları Çengelköy’ projesinin çok beğenilmesinin ardından aynı grup yeni projelere başlıyor. Firma isimlerini de ilk projeden alan ‘Nazenin Proje’, ikinci projeleri olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Devamını Oku

MODDA BULVAR YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

👤Ontan İnşaat

0ntan İnşaat’ın yeni projesi Modda Bulvar’ın Satış Ofisi’nin ardından örnek dairesi de hizmete girdi. Ontan İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Güzel, İzmirlilerin projelerine gösterdiği yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Devamını Oku

ANTWELL ANT YAPI, YENİ KONSEPT PROJESİ

Ant Yapı, yeni konsept projesi Antwell Life Care Residence’ı Çamlıca eteklerinde hayata geçiriyor. Zengin sosyal donatılar ve rezidans hizmetlerinin yanında, Antwell sakinlerinin sağlık ihtiyaçlarına da yanıt verecek şekilde tasarlanan proje, dünyanın birçok ülkesinde benzerleri bulunan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği olacak.

Devamını Oku