Vitrin

NOVU İKİNCİSİ SÜTLÜCE’DE HAYATA GEÇECEK

Nef, Novu markasıyla klasik öğrenci yurtlarına yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. İlk yatırımını Merter’de hayata geçiren ve öğrenciler tarafından büyük bir ilgi gören Novu’nun Sütlüce’de hayata geçecek olan 600 yatak kapasiteli ikinci yurdu için de geri sayım başladı.

Devamını Oku

NEO GOLDEN PALMS NEO YAPI FLORIDA’DA

Neo Florida Homes’un Orlando projesi “Neo Golden Palms” Amerika’da farklı bir yaşam hayali kuran ve yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2016 yılında başlayan projenin birinci fazı tamamlandı ve yaşam başladı.

Devamını Oku

MANDARINS ACIBADEM SON 20 GÜNDE 25 DAİRE SATILDI

Mandarins Gayrimenkul tarafından Acıbadem ve Fikirtepe’nin kesişme noktasında hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem’de konut satışları hız kazandı. Kişiye özel ödeme imkânı sunulan projedeki daireler yoğun ilgi görüyor. İki etap olarak tasarlanan projenin ilk etabındaki 493 dairenin yüzde 65’i Haziran ayında tükenirken, son 20 günde 25 dairenin daha satışı gerçekleşti.

Devamını Oku

GÖKORMAN SİNPAŞ GYO’NUN YEŞİLİ GÖKYÜZÜYLE BULUŞTURAN PROJESİ

Sinpaş GYO’nun Anadolu Yakası’ndaki Gökorman projesi ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden bu yana mimarisi ve yatırım değeriyle adından söz ettiriyor. Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası ve modern mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

BİZİM MAHALLE MAHALLE SICAKLIĞI YENİDEN HAYAT BULUYOR

Emlak Konut GYO, hepimizin özlem duyduğu sıcak mahalle yaşamını Bizim Mahalle ile İstanbul Küçükçekmece’de 1 milyon metrekarelik bir alanda yeniden hayata geçiriyor.

Devamını Oku

BAHÇEŞEHİR ATMACA “BAHÇEŞEHİR GÖLETİ 240 MİLYON TL’YE İKİ KATI BÜYÜYECEK“

Türkiye’de 1979 yılından bu yana Atmaca Elektronik A.Ş. olarak çalışmalarını sürdüren ve bünyesinde Sunny, Jumbo gibi markaları barındıran Atmaca Şirketler Grubu, son günlerde gündemi meşgul eden Bahçeşehir Göleti’yle ilgili basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Atmaca Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, gölete şimdiye kadar çivi bile çakmadıklarını kaydetti. Atmaca, “Bahçeşehir Göleti altyapı ve peyzaj çalışmalarıyla birlikte iki kat daha büyüyecek. Belediye ihale bedeli ve yatırım maliyetimizle birlikte 240 milyon TL’lik bir bütçe ayırdık. Parkın içinde botanik bahçeler, macera parkı ve hobi alanları gibi detaylar yer alacak. Haziran 2018’de teslim etmeyi planlıyoruz” dedi.

Devamını Oku

ATAKÖY SELENIUM RETRO YAŞAM BAŞLIYOR

Aşçıoğlu’nun İstanbul Ataköy’de hayata geçirdiği ikinci proje olan Selenium Retro, sakinlerine teslim edilmeye başladı. Modern Cumbalar ve açık balkon konseptiyle inşa edilerek rezidans ve ofis bloklarından oluşan Selenium Retro, Ataköy’de bütün ulaşım araçlarının buluşma noktasında yer alıyor.

Devamını Oku