Vitrin

ZER MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTLARI LOKASYONUYLA ÖNE ÇIKIYOR

Yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde projelendirilen ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari mağaza inşa ediliyor. Büyüklükleri 91 ile 204 metrekare arasında değişen dairelerde 1+1 - 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri sunuluyor. Projede, konut teslimleri ise Aralık 2018 olarak planlanıyor.

Devamını Oku

WIND ANKARA ÇAYYOLU’NUN VİLLA VE KULELERİ

Aralık 2017’de teslim edilecek olan projeye dair önemli açıklamalarda bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç “ Ankara’da yaşam standartları burada şekillenecek” dedi.

Devamını Oku

PLASTİK KADAR HAFİF, BETON KADAR GÜÇLÜ, CAM ELYAFI KATKILI PLASTİK YAĞ AYIRICI SİSTEMLER

Cam elyafı katkılı plastik (Glass-reInforced plastic - GRP) gövdeli yağ ayırıcı sistemler, dayanımdan ve ürün ömründen ödün vermeden, beton sistemlere göre hafif yapısı sayesinde taşımada ve montajda avantaj sağlıyor.

Devamını Oku

MERCEDES-BENZ RUSYA FABRİKASI 2018 YILININ SONUNDA TAMAMLANACAK

Mercedes-Benz’in Rusya’daki ilk fabrikasını ESTA Construction inşa edecek. 250 milyon avronun üzerinde bir yatırımla hayata geçirilecek tesis, 2018 yılının sonunda tamamlanacak.

Devamını Oku

ÇUKUROVA BALKON DENİZ, ADALAR VE ORMAN MANZARALI DAİRELER

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul’un Kartal’da konumlanan “Balkon Hayatın Keyfidir” temalı projesi Çukurova Balkon’da her biri balkonlu, çift banyolu, çamaşır odalı, yüksek tavanlı ve yerden ısıtmalı 10 farklı tipte 3+1 daire seçeneği bulunuyor. 155 ila 197 metrekare arasında değişen deniz, adalar ve orman manzaralı 3+1 daireler, 873 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Devamını Oku