Vitrin

SİNPAŞ GÖKORMAN ÇEKMEKÖY’DE, DOĞAYLA İÇ İÇE

👤Sinpaş

Sinpaş Gökorman, 100 metre yükseklikte bile doğayla iç içe olma ayrıcalığı sunan özgün mimarisi, Çekmeköy Ormanı manzarası, kolay ulaşım sağlayan lokasyonu ve her geçen gün artan yatırım değeriyle öne çıkıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

SELENIUM RETRO 9 YÜZDE 50 SATIŞI GERÇEKLEŞTİ

👤Aşçıoğlu

Aşçıoğlu tarafından 125 milyon dolar yatırımla Ataköy’de inşa edilen ve Nisan ayında satışına başlanılan Selenium Retro 9 projesinde yüzde 50 satış gerçekleştirildi.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

ÖDÜL İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT AKSINDA TATİL KÖYÜ İMKANLARI

👤ÖDÜL İSTANBUL

Beylikdüzü-Esenyurt aksında yükselen ve 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı 'Ödül İstanbul', 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Yatırım değeri 250 milyon dolar olması beklenen projede 1+1'ler 219 bin TL' den, 2+1'ler 346 bin TL' den 3+1'ler ise 524 bin TL' den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Devamını Oku

NUVO DRAGOS İKİNCİ ETAPTA YAŞAM BAŞLIYOR

👤NUVO DRAGOS

Özderici GYO güvencesiyle Maltepe’de inşa edilen, Nuvo Dragos’un 2. etabında inşaat süreci tamamlandı. Yaşama açılan iki yeni blokla birlikte toplam 1007 bağımsız bölümün yer aldığı Nuvo Dragos, tüm ana ulaşım arterlerinin ortasında, yaşam ve inşaat kalitesi ve ödeme kolaylıkları ile öne çıkıyor.

Devamını Oku

NEF ÇAMLITEPE İKİ GÜNDE TÜM PROJE SATILDI

👤Nef Çamlıtepe

Nef, Çekmeköy'ün yeni çekim noktası olmaya aday Nef Çamlıtepe projesiyle, 2 günde 474 konut satışıyla yeni bir rekora imza attı. Çekmeköy’de, toplam 1.2 milyar TL proje değerine sahip üç ayrı proje, hem aileler hem de yatırımcılar için ayrıcalıklı bir yaşam alanı ve yatırım fırsatı sunacak.

Devamını Oku

BOSTANCI DELUXE ÖN SATIŞA ÇIKTI

👤YAPIEN İNŞAAT

Türkiye’nin birçok şehrinde teslim ettiği nitelikli projeleriyle dikkat çeken Yapıen İnşaat, İstanbul’daki ilk yeni projesi ‘Bostancı Deluxe'ü lansman öncesi avantajlı fiyatlarla sunuyor. Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan‘Bostancı Deluxe' de dairelerin metrekare fiyatları 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Devamını Oku