Vitrin

SİNPAŞ İŞ MODERN AMBARLI’DA HAYATA GEÇİYOR

👤Sinpaş Yapı

Sinpaş, bugüne kadar yatırımcılarına yüzde 150 kazandıran İş Modern projesini, İkitelli’den sonra şimdi de Ambarlı’da hayata geçiriyor. İş Modern Ambarlı, 7/24 çalışma imkânı, toplu taşımaya yakınlık, her kata TIR ulaşım imkânı ve asma kat gibi her detayın düşünüldüğü özellikleriyle dikkat çekiyor.

Devamını Oku

SİNPAŞ ALTINORAN ‘EN BAŞARILI TEMALI KONUT PROJESİ’ ÖDÜLÜ

👤Sinpaş Yapı

Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran içersinde bulunan donatılarla diğer projelerden ayrışıyor. Türkiye’nin eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk yarışması Shining Star Awards’de Sinpaş Altınoran’a ‘En Başarılı Temalı Konut Projesi’ ödülü verildi.

Devamını Oku

FARILYA ASIA PENDİK‘TE REZİDANS KONFORU

👤Ufuk İstanbul Mesken

Ufuk İstanbul Mesken, yatırımcıların yeni gözdesi Pendik‘te rezidans konforu sunan Farilya Asia projesini geliştiriyor. Hızla büyüyen bölgeye değer katacak Kadıköy – Sabiha Gökçen metro hattı hastane durağına bir dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan Farilya Asia, özel lokasyonu ve kapanmaz deniz manzaralı konforlu daireleri ile yaşama değer katıyor. Kaba inşaatı tamamlanan projede 2018 Haziran ayında yaşam başlayacak.

Devamını Oku

DURU BEYTEPE YABANCILARDAN İLGİ GÖRÜYOR

👤Tuna Yapı & Safe İnşaat

Başkent’in gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de hayata geçirilen Duru Beytepe, yabancı yatırımcılardan ilgi görüyor.

Devamını Oku

DAP İZMİR TOPRAKTAN SENETLİ SATIŞA 1 YIL KİRA GARANTİSİ SUNUYOR

👤DAP İZMİR

2017 yılında 1,1 milyar TL ciro rakamına ulaşarak başarı elde eden DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirdiği DAP İzmir’de 2.300 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Topraktan satışa 1 yıl kira garantisi avantajıyla yatırımın 10 – 12 yılda kendini amorti etmesi sağlanıyor.

Devamını Oku