Yapı Bileşenleri

VORNE  GENİŞ, AÇIK ALANLAR İÇİN KATLANIR SÜRME SİSTEMİ

👤Vorne

Vorne, balkon, teras, bahçe çıkışları gibi geniş, açık alanlar için yer tasarrufu sağlayan Katlanır Sürme Sistemi’ni sunuyor.

Devamını Oku

TURQUALITY KAPSAMINA ALINAN BERDAN CIVATA MEGA PROJELERE ODAKLANDI

👤Berdan

Turquality kapsamında markalaşma konusunda önemli adımlar atan Berdan Cıvata, büyük projelerde söz sahibi olmayı hedefliyor.

Devamını Oku

TEPE BETOPAN YENİ NESİL ISI YALITIM SIVASI TEPE TERMOPLAST

👤Tepe Betopan

Tepe Betopan’ın yeni nesil yalıtım sıvası Tepe Termoplast, teknolojik özellikleri itibariyle geleneksel sıvalardan farklılık gösteriyor.

Devamını Oku

SAPA İNOVATİF CEPHE ÇÖZÜMLERİ  SUNUYOR

👤Sapa

AR-GE bölümlerinde günümüzün ve geleceğin cephe ve doğrama sistem teknolojisi alanında yaptığı çalışmalarına maksimum önem veren Sapa, klasik giydirme cephe sistemlerinin yanı sıra panel cephe sistemi de sunuyor. Sapa Group markalarından ve İtalya’nın lider alüminyum sistem çözüm markası Aldom ise Türkiye pazarında ürün gamına son olarak Mirror Plus IV içe açılır gizli kanat seçeneğini kattı.

Devamını Oku

LINEADECOR İLE MUTFAKLARDA YENİLİKÇİ DETAYLAR, FARKLI TARZLAR

Yurt içinde 61, yurt dışında 17 satış noktası bulunan; özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle öne çıkan Lineadecor; Fila, Terra, Neo ve Mona modellerini sunuyor.

Devamını Oku

HÜPPE DESIGN PURE İLE DUŞ KABİNİNDE SADE VE KESKİN HATLAR

👤HÜPPE

Hüppe’nin yenilikçi ve modern tasarımı Design Pure, açılır ve kayar kapı çeşitleriyle sunuluyor. Her iki tasarımın da kendine özgü ergonomik ve kullanıcı odaklı çözümleri dikkat çekerken banyolarda ismine yakışan bir sadelik ve zarafet getiriyor.

Devamını Oku

NEVPANEL® MAGNEZYUM OKSİT ESASLI YAPI VE YALITIM PANELLERİ CEPHENİN TÜM YALITIM GEREKSİNİMLERİNE CEVAP VERİYOR

Yalıtım sektöründeki nitelikli ürün arayışının sektöre kazandırdığı yenilikler arasında yer alan ve inovatif çalışmalar sonucunda doğru malzemelerin uygun standartlar altında ekolojik unsurlar dikkate alınarak birleştirilmesiyle oluşturulmuş NevPanel® Magnezyum Oksit Esaslı Yapı ve Yalıtım Panelleri; üstün özellikleri ve geliştirilmiş yapısı ile iç ve dış cephede tüm yalıtım gereksinimlerine cevap veriyor.

Devamını Oku