Haziran 2013

nhow Bar’da HP Latex

Baskı

Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid Milano’nun en gözde mekanlarından nhow Bar’ı HP Latex teknolojileri ile yepyeni bir görünüme kavuşturdu.

Devamını Oku

“Çatı çözülmesi gereken bir sistemdir”

Çatı

Kiremit ve çatı çözümleri üreticisi Braas Çatı Sistemleri, “Çatı Çözülmesi Gereken Bir Sistemdir” anlayışı ile yoğun Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Braas Çatı Sistemleri, son olarak çatı saçak detaylarını çözmeye yönelik en yeni iki ürünü Metalvent ve Saçak Eteği’ ni tüketicilerinin beğenisine sundu.

Devamını Oku

2M Kablo Antalya Vertia Luxury Resort Otel projesinde tercih edildi

Çözüm Ortağı

Muhteşem konaklama seçenekleri ile hizmete açılan Vertia Luxury Resort Otel projenin alçak gerilim kablolarında “2M KABLO” tercih edildi.

Devamını Oku

Adana ve Mersin Hiltonsa Otelleri güneş enerjisine Vaillant ile geçti

Çözüm Ortağı

Yenilenebilir enerjili ürünler alanında dünyanın önde gelen markası Vaillant, Mersin HiltonSA’ya dünyanın 4. en büyük drainback güneş enerji sistemini kurdu. Montajı tamamlanan sistemde 50 adet auroTHERM VFK 125 güneş kolektörü kullanıldı. Ayrıca sistemin otomatik kontrolü de Vaillant tarafından yapılıyor.

Devamını Oku

Şanlıurfa Balıklıgöl Aydınlatma Projesinde Nova imzası

Çözüm Ortağı

“Ülkemizin önemli turistik merkezlerinden biri olan Balıklıgöl’de kullanılan tüm aydınlatmalar Nova Aydınlatma kalitesi ve güvencesiyle üretildi.”

Devamını Oku

Zorlu Center Berker’le aydınlanıyor

Çözüm Ortağı

Villa, otel, avm, rezidans ve bir çok prestijli projenin en çok tercih edilen ev otomasyon sistemi markası Berker, Zorlu Center’ın da tercihi oldu.

Devamını Oku

Banyo, ıslak hacim değil yaşam alanı

Dosya

1950’li yıllarda butik bir anlayışla yola çıkan AntonioLupi, dünyada tasarım ve sanatın merkezi olan Floransa’da ünlü tasarımcıları ile beraber yoluna devam etmektedir.

Devamını Oku

Kendi havuzunuzda tatil hissi

Dosya

Duravit’in Blue Moon ve Sundeck gibi dış mekan havuzları sıradan bir terası çok özel bir gevşeme alanına dönüştürür. Her ikisi de en ince detayına kadar planlanmıştır.

Devamını Oku

Gösterişli mücevher ve tekstil dokular

Dosya

Osmanlı döneminde sarayın iç kısmında bulunan, padişahın elçileri ve vezirleri kabul ettiği arz odasından ismini; zümrüt, safir ve yakuttan renklerini alan Enderun Serisi ile banyolar büyülü bir çekim kazanıyor.

Devamını Oku

Banyonuza her daim temiz hava dolsun

Dosya

Rezervuar sistemlerinde yeni bir teknolojiye imza atan İsviçreli marka Geberit, yeni sistemiyle beraber hem cebinizi hem de banyonuzdaki havayı hafifletmeyi hedefliyor.

Devamını Oku

Enerji tasarrufu sağlayan yeni kartuş teknolojisi

Dosya

Enerji tasarrufunun yeni bir yolunu sunan GROHE SilkMove® ES, soğuk su kullanılan el yıkama, diş fırçalama gibi durumlarda suyun ısıtılmasını engelleyerek enerji israfının önüne geçen, güvenilir bir batarya kartuşu teknolojisi.

Devamını Oku

Profilsiz camlar, sade hatlarla duş

Dosya

Yeni HÜPPE Enjoy pure serisi, minimalist tasarımı, sade hatları ve çerçevesiz/profilsiz camlarıyla öne çıkıyor. Serinin açılır kapı sistemli modellerinde bulunan yükselip alçalan menteşe mekanizması, kapıları 5 mm yukarı hareket ettirerek rahat açılıp kapanmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Küçük banyolara büyük çözümler

Dosya

Banyolarda oluşabilecek özensiz görüntüyü ortadan kaldıran “3m² Banyo Mobilyaları”, banyo gereçlerinin depolanması için çok pratik seçenekler sunuyor.

Devamını Oku

Sessiz ve etkin akış

Dosya

İtalyan tasarımcı Rodolfo Dordoni ve Maltalı tasarımcı Gordon Guillaumier tarafından tasarlanan Likid serisi, organik formu ile doğayla bütünleşen özel bir görünüme sahip. Bu görünümü ile tutku ve dinamizmi sembolize eden seri, krom renginin tanıdığı kolaylık ile birçok farklı tipte mekana hitap ediyor.

Devamını Oku

Dengeli ve modern

Dosya

İtalya’nın seramik üssü Sassuolo bölgesinde üretim yapan Edilcuoghi, şiir gibi mimarisiyle tipik bir Belçika evini yansıtan Anversa koleksiyonunu, tüm dünyada tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Devamını Oku

Geleneksel ustalığa çağdaş bir yorum

Dosya

Villeroy & Boch’un yeni serisi True Oak, özel seçilmiş meşe ağaçlarından can bularak; benzersiz ve otantik bir gerçek ahşap mobilya tasarımına dönüşüyor. Sade ve yalın tasarımıyla True Oak, geçmişten ilham alarak yeni ve eskiyi, modern ve gelenekseli bir araya getiriyor… Seride kullanılan el işçiliği her detayda ortaya çıkıyor.

Devamını Oku

Bütünsel bir program ve 360 derece hizmet

Dosya

Villeroy & Boch, yeni sistem konsepti Architectura ile profesyonellerin ihtiyaçlarına hitap eden bir program sunuyor. 360 derece hizmetinin giriş seviyesinde bulunan Architectura, yenilikçi ve kompakt çözümleri ile sistematik bir portfolyo sunuyor.

Devamını Oku

Hijyenik, estetik, konforlu

Dosya

Su yönetiminde dünya lideri olan ACO, lazer teknolojisiyle imal edilen paslanmaz çelik duş kanalları ile fark yaratıyor.

Devamını Oku

Kaçak akım korumalı kompakt şalterler

Enerji

Makel Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler tamamıyla Türkiye’de uzman Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanarak 2013 yılında Makel üretim tesislerinde üretimlerine başlanmıştır.

Devamını Oku

Aydınlatmada yeni teknolojiler

Geleceğin Bina Çözümleri

Cemdağ, yeni ürünü Magnum CL2025 ile geleceğin teknolojisini çevreci çözümler ile birlikte ortaya koyuyor. Panasonic grubundan Vossloh – Schwabe ve Cemdağ Ar-Ge ortak çalışması ile en son LED teknoloji kullanılarak geliştirilen bu model en yüksek enerji verimliliğini hedefliyor.

Devamını Oku

Koza Plaza iklimlendirme çözümü

Geleceğin Bina Çözümleri

Garanti Koza Gayrimenkul Geliştirme Şirketi’nin Peta Mekanik Isı Sistemleri ile birlikte hayata geçirdiği İstanbul Esenler’de yer alan Koza Plaza A Blok 15’inci kat ofis mahallelerinde gerçekleştirilen konfor çözümleri, Daikin tarafından geliştirildi.

Devamını Oku

Aydınlatmada akılcı kullanım: led teknolojisi

Geleceğin Bina Çözümleri

Aydınlatma sektöründe uzun senelerdir yenilikçi çözümleriyle faaliyet gösteren Megaman, yeni geliştirdiği LED modülleri ile akılcı ve güvenli bir aydınlatma çözümü sunuyor. Genel aydınlatmada LED teknolojisinden faydalanmak, kullanıcılara konforun yanında tasarrufu da getiriyor.

Devamını Oku

Estetik ve fonksiyonel ışık sistemleri

Geleceğin Bina Çözümleri

Aydınlatma, yıllar içinde mimarinin en çok değişiklik gösteren öğelerinden biri oldu. Bu değişikliklerden aydınlatma tipi; kullanılan ürünün tasarımı ve nihayetinde teknoloji açısından büyük gelişmeler kaydetti.

Devamını Oku

Hırsızlara karşı akıllı koruma

Geleceğin Bina Çözümleri

Bosch’tan üst düzey konutlardan orta ölçekli ticari uygulamalara kadar kullanılabilen yeni AMAX Hırsız Alarm Paneli 4000 Serisi...

Devamını Oku

Led ile güçlü ışık, görsel konfor

Geleceğin Bina Çözümleri

Uzun ömür ve enerji tasarrufu sağlayan LED teknolojisini seçkin bir tasarımda sunan Starspot, güçlü ışığa ihtiyaç duyulan uygulamalar için özel olarak tasarlandı.

Devamını Oku

Yalçınlar Group Büyükçekmece’de yatırıma devam kararı aldı

Haber

Büyükçekmece Gölü kıyısında yaklaşık 40 milyon dolar yatırım tutarı ile hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi olan GölMahal Villaları’nda sona yaklaşan Yalçınlar Group, bölgede yatırıma devam kararı aldı. Grup, bölgede 2.projesini hayata geçirmek için çalışmalarına başladı.

Devamını Oku

Mvk Yapı’dan Kurtköy’e otel yatırımı

Haber

Kurtköy’de ev-ofis konseptli Work-Square projesinin yapımına devam eden MVK Yapı, projenin bir bloğunu otele dönüştürme kararı aldı. MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, otel yatırımıyla Kurtköy’de oluşacak konaklama talebinin karşılanmasına katkıda bulunacaklarını ifade etti.

Devamını Oku

Limak, Kuzey Irak’ta Galı Zakho Tüneli’ni inşa edecek

Haber

Türkiye’de ve yurt dışında inşaat sektöründe büyük projelere imza atan Limak İnşaat, Kuzey Irak’ta Gali Zakho Tüneli’nin tasarım ve inşaat işleri için sözleşme imzaladı.

Devamını Oku

Aspen, Deprem Zirvesi 2013’te sismik taşıyıcı sistemlere dikkat çekti

Haber

Türkiye Deprem Vakfı’nın evsahipliğinde 16 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen “DEPREM ZİRVESİ” etkinliğinin sponsorları arasında yer alan Aspen, ürettiği sismik taşıyıcı sistemler odağında; metal, taşyünü, ahşap, polikarbonat, kumaş kaplı asma tavanların özellikle hastane ve okul gibi alanların yapımında kullanılmasının büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Devamını Oku

EPSDER Ankara’da geniş katılımlı EPS sanayi toplantısını yaptı ve ilk KDS belgelerini verdi

Haber

EPSDER 8 Mayıs 2013’de Ankara’da geniş katılımlı sanayi toplantısı yaptı, toplantıda sanayimizin durumu ile ilgili genel değerlendirmeler yapılarak son zamanlarda zorunlu bir ihtiyaç haline gelen lobi faaliyetlerinin nasıl daha etkin yapılabileceği, sanayimizi yakından ilgilendiren bazı yasa ve yönetmeliklerdeki son güncel durumlar, artan haksız rekabet unsurlarına karşı yapılabilecekler konuşuldu ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Devamını Oku

Sürdürülebilir markalara yön veren liderler İstanbul’da buluştu

Haber

Dünyanın en güçlü pazarlama liderleri, sürdürülebilir gelecek için yaptıkları uygulamaları ve fikirlerini; Rio, Londra ve San Diego’dan sonra bu yıl ilk kez İstanbul’da Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından gerçekleştirilen Sustainable Brands Istanbul’13’de paylaştılar.

Devamını Oku

Onduline EPD Belgesi aldı

Haber

Alman İnşaat ve Çevre Birliği tarafından onaylanan Çevresel Ürün Deklarasyonu – EPD (Environmental Product Declarations) ile Onduline Avrasya, Türkiye’de inşaat sektöründe sayılı EPD’li üreticiler arasına girdi. Onduline Avrasya’nın EPD belgesi alma sürecinde; ürettiği ürünlerin tüketime kadarki tüm çevresel etkileri değerlendirilip ölçümlendi.

Devamını Oku

Coldwell Banker Türkiye yıllık 5 milyar dolar gayrimenkul satışı hedeşiyor

Haber

Coldwell Banker Türkiye ve Coldwell Banker Commercial Türkiye Ülke Direktörü Gökhan Taş: “Coldwell Banker, 1906 yılında kurulan, dünyanın ilk ve 107 yıldır aralıksız en çok ciro üreten, açık ara lider gayrimenkul danışmanlık şirketidir. Amacımız 2016 yılı sonunda, 250 franchise ofisi, 2.500 gayrimenkul danışmanıyla markamızı ülkemizde de pazar lideri yapmak” dedi.

Devamını Oku

Verimli ve ergonomik hidrofor sistemi

Hidrofor

Isıtma soğutma sektöründe hizmet veren Baymak, hidrofor alanında yeni ürünü E.sybox’ı piyasaya sundu.

Devamını Oku

Eşsiz mücevherler, dekoratif taşlarla duvarlar rengarenk

Karo

Milyonlarca yıllık bir geçmişi olan kıymetli taşlardan oluşan Gemstone dekoratif karolar, duvarlar ve yerler için alternatif dekorasyon seçenekleri sunuyor. Taşların, kendilerine özgü enerjisi ise, insan ruhunu canlandırma özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Devamını Oku

Inverter teknolojisine sahip duvar tipi split klimalar

Klima

Kombi, klima, panel radyatör, şofben, termosifon ve güneş enerjisi başta olmak üzere geniş ürün gamıyla DemirDöküm, 59 yıldır tüketicisini son teknoloji ürünlerle buluşturarak, Türkiye ısıtma ve soğutma sektöründeki öncü rolünü sürdürüyor.

Devamını Oku

Yapı sektöründe devrim niteliğinde bir buluş: Setblok

Malzeme

Isı, ses, su ve yangına karşı yüksek yalıtım özellikli duvar yapı elemanı Setblokla inşa edilen yapılarda mantolama tarihe karışıyor. Setblok, normal tuğladan yaklaşık 3 kat hafif ve depreme daha dayanıklı.

Devamını Oku

Boardex

Malzeme

Bugüne kadar iç mekan uygulamalarında kullanılan ürünlerindeki, yenilikler ile fark yaratan Lafarge Dalsan’dan dış cephelerde kullanıma yönelik, üstün performanslı dış cephe levhası boardeX ile fark yaratmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Geze 150. yıldönümünü kutluyor

Marka

Orta ölçekli bir aile şirket olarak kurulan GEZE, 150 yıllık bir şirket tarihine dayanıyor. GEZE 1863 yıllarının başından itibaren, kendini inovatif bina teknolojisi konusunda dünya lideri olarak geliştirdi.

Devamını Oku

Aspen 7 milyon TL’lik ek yatırımla ihracat gücünü artıracak

Marka

Aspen, 7 milyon TL’lik ek yatırımla yapacağı %30’luk kapasite artırımı ile bu yıl sonunda, pazar ortalamasının 4 katı hızında büyümeyi planlıyor. Kapasite artırımına paralel olarak Rusya, Azerbaycan, Fransa, Katar, Libya ve Irak’a yönelik ihracata ağırlık verecek olan Aspen’in hedefi 2013’ü %18’lik büyümeyle tamamlamak.

Devamını Oku

Berdan Cıvata Ar-Ge ile büyüyor

Marka

34 yıl önce küçük bir atölyede temeli atılan ve Tarsus Mersin OSB’de dördüncü arsasını da alarak yeni yatırımlara hazırlanan Berdan Cıvata kaliteyi kapasitesini sürekli arttırdığı test laboratuvarındaki Ar-Ge çalışmaları ile yakaladı.

Devamını Oku

Volvo çekici ve kamyon yelpazesini sekiz ayda yeniledi

Marka

Eylül 2012’den bu yana Volvo Kamyon, tüm çekici ve kamyon modellerini yeniledi. Geçen yıl gerçekleştirilen yeni Volvo FH’ın görkemli lansmanı ve bu sene sunulan yeni Volvo FM ile Volvo FMX, Volvo Kamyon ticari araçlar sektörüne daha da yüksek standartlar getirdi. Tüm yeni modellerde, sürücülerin işini kolaylaştıran ve verimliliği arttıran yenilikler ile gelişmiş özellikler ön plana çıkıyor.

Devamını Oku

FG Wilson yeni dönemde doğalgazlı jeneratör sistemlerine ağırlık verecek

Marka

Türkiye’nin gelişen doğalgaz alt yapısıyla bu yakıt türünün de alternatif enerji kaynağı olarak öne çıkacağını bunun da doğalgazlı jeneratör sistemlerinin tercih edilmesini destekleyeceğini belirten FG Wilson Türkiye CEO’su Köksal ER; benzersiz alt yapımızla, kalitemizle, dinamik kadromuzla çok özel projeler dahil olmak üzere daima çözüm ortağı olarak yatırımcının işletmeye geçtikten itibaren kullanıcıya vaat ettiği konforlu yaşamı sağlayacak olan; “kesintisiz hayat için kesintisiz enerji” katma değerimiz “teminatımızdır” diyor.

Devamını Oku

Dokunmatik mutfak bataryaları

Mutfak

GROHE Minta Touch elektronik mutfak bataryası dokunmatik özelliği ile sadece çıkış ucu veya gövdesine dokunularak çalıştırılabiliyor.

Devamını Oku

Polonya İnşaat Sektörü Türk İşadamlarını davet ediyor

Özel Haber

Polonya inşaat sektörü yeni piyasaları fethetmektedir. Made in Poland etiketli markalar sadece Polonya’nın en yakın komşularının değil aynı zamanda Avrupa’nın daha uzak bölgelerindeki ülkelerin ilgisini çekmektedir.

Devamını Oku

İmsad: “İnşaat sektöründe büyüme sürdürülebilir olmalı”

Özel Haber

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (İMSAD) 12 Haziran 2013 tarihinde düzenlediği yılın ikinci Ekonomi Toplantısı’nda 2013 Yılı 1. Çeyrek Değerlendirmesi ve Kentsel Dönüşüm’ başlığı irdelendi. Toplantıda, mevcut durum tespiti ve gelecek döneme yönelik beklentiler, hedeşer tartışıldı. Ayrıca kentsel dönüşüm sürecinin inşaat sektörü açısından önemi de masaya yatırıldı.

Devamını Oku

İnşaatta dış cephe platformları hayat kurtarıyor

Özel Haber

Her gün en az dört işçinin iş kazaları nedeniyle hayatını kaybettiği Türkiye’de güvenli çalışma koşullarını sağlayacak düzenlemeler artıyor. İşçi sağlığına duyarlı inşaat şirketleri, kurma iskele yerine dış cephe platformlarını kullanmaya başladı.

Devamını Oku

Mehmet Yalçıntepe’den konut almanın püf noktaları

Özel Haber

Konut kredisi faizlerinin düşmesi ve projelerdeki yeni kampanya dönemleri ile birlikte yastık altındaki paralar gayrimenkul yatırımına dönmeye başladı. Konut tercihinde binanın zemininden projenin konumuna, iskanından net ve brüt metrekaresine, sosyal donatılarından proje sahibi firmaya kadar araştırılması gereken birçok konu var. İnşaat sektöründe 25 yıldır pek çok projeye imza atan Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, konutta doğru tercih için dikkat edilmesi gereken bu püf noktalarını anlattı.

Devamını Oku

Betek, Enerji Kimlik Belgesi verme yetkisine sahip oldu

Özel Haber

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile konutların enerji verimliliklerini değerlendirme ve Enerji Kimlik Belgesi verme yetkisine sahip olan Betek Grubu, binaların enerji seviyelerini değerlendirmek üzere seçilen ilk ve tek yapı firması oldu.

Devamını Oku

İstanbul’un tarihi Urtim ile yeniden canlanıyor

Özel Haber

Türkiye’de ve dünyada birçok projenin iskele ve kalıp sistemlerini kuran URTİM, aralarında Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Cami, Mısır Konsolosluğu, Hürrem Sultan Hamamı ve Süleymaniye Camii gibi birçok tarihi eserin de yer aldığı İstanbul’un tarihine de ışık tutuyor.

Devamını Oku

Site yönetimi kolaylaşıyor

Özel Haber

Ülkemizde 2000 sonrası başlayan kentsel dönüşüm çalışmaları ve yaşanan ekonomik gelişmelerle birlikte toplu yapılar da şekil değiştirerek sadece barınak olarak kullanılan konutlar olmaktan çıkmış, yüzme havuzları, tenis kortları gibi sosyal donatıları olan, hatta içinde alışveriş merkezleri barındıran kompleks yapılar haline gelmiştir.

Devamını Oku

"Oto World Asya'nın önemi gün geçtikçe daha iyi anlaşılacak"

Röportaj

ALİ GEDİK, Proje Ortağı HAS Şirketler Grubu Başkanı

Devamını Oku

Tesis yönetimine profesyonel yaklaşımlar

Röportaj

“Üretim tesislerindeki maliyetlerin en büyük kısmının işletim sırasında ortaya çıkması, dünyada ‘Entegre Tesis ve Altyapı Yönetimi’ (ETAY) kavramının oluşmasını tetikledi.”

Devamını Oku

Düşünceyi, kağıda aktarabildiğimiz kadar özgürüz

Röportaj

Mimar Sabri Paşayiğit, “İyi bir tasarım estetiğin, fonksiyonun, maliyetin, sosyal ve ekonomik değerlerin, konumun, en önemlisi insanın düşünülmesi ile elde edilir. Bu nedenle bir mimar diğer tüm disiplinlerle yakın durarak, onlar adına da düşünerek tasarım yapmalıdır.” Diyerek, mimarlığın tüm ilişik disiplinlerle olan bağlılığına dikkat çekiyor.

Devamını Oku

Bürotime Pazarlama Üssü İstanbul’da hizmete girdi

Sektörden

Türkiye’nin lider ofis mobilyası üreticisi Bürotime’ın iç ve dış piyasalarda pazar payını artırmaya ve daha geniş bir hedef kitleye ulaşmaya yönelik İstanbul’da kurulan Pazarlama Üssü açılışı geçtiğimiz ay kamu, finans ve sivil toplum kuruluşlarından üst düzey temsilcilerin katılımıyla düzenlendi.

Devamını Oku

Daikin’in lansman kampanyası Effie ödülü ile taçlandı

Sektörden

Daikin markasının lansman kampanyası bu yıl 5’incisi yapılan Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri kapsamında ödüle layık görüldü.

Devamını Oku

Yüz yıl dayanımlı beton

Sektörden

Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş, Mimarlar ve İnşaat Mühendisleri odalarının Gebze temsilciliği ile ortak bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Devamını Oku

Tırsan, Kässbohrer markası ile Ctt 2013’Te Rusya müşterileriyle buluşuyor

Sektörden

TIRSAN, Kässbohrer markası ile Rusya’nın en büyük inşaat ekipmanları ve teknolojileri fuarı olan CTT’2013’de, 14-381 nolu standında yerini aldı. Rusya pazarına özel geliştirilen araçlarını sergilediği fuar Kässbohrer için lowbed segmentinde pazar lideri olması nedeniyle ayrı bir öneme sahiptir.

Devamını Oku

Makel, 2013 Icsg Kongresi’nde yerini aldı

Sektörden

Elektrik malzemeleri sektörünün öncü firmalarından Makel, 9-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Green Park Pendik Hotel &Convention Center’da düzenlenen ‘’2013 ICSG Uluslararası Istanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Sergisi’ne katıldı.

Devamını Oku

Teknoloji parmaklarınızın ucunda

Sensör

Hızla akıp geçen zamanda, anların ne kadar değerli olduğunu bilen Berker, daha stressiz bir hayat için TS Sensör’ü üretti…

Devamını Oku

Geçmişten günümüze yansıyan çizgilere modern dokunuş

Seramik

Modern teknolojisi ve zengin ürün seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine hitap eden Çanakkale Seramik, Osmanlı döneminden ilham alan Sema serisiyle, dönemin tarzını modern bir yaklaşımla yeniden yorumluyor.

Devamını Oku

Stratejik lokasyon: Cornerlife Güneşli

Vitrin

Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat’ın ortaklaşa inşaa ettiği Cornerlife Güneşli, özel sektörün kalbi Basın Ekspres Yolu bölgesinde 28.000 m2 alan üzerinde yükselmeye başladı.

Devamını Oku

Yeni nesil ofis ayrıcalığı: Monumento Kartal

Vitrin

Dünyaca ünlü mimari grup Chapman Taylor ve Türk proje ortağı Movipar Mimarlık tarafından Adalar ve İzmit Körfezi’ne geniş açıdan bakacak şekilde tasarlanmış olan Monumento Kartal; yeni nesil teknolojik donanıma sahip ofisleri, geniş toplantı alanları ve sunduğu sosyal ayrıcalıkları ile iş dünyasına Anadolu Yakası’nda ayrıcalıklı bir buluşma noktası hazırlıyor.

Devamını Oku

Modern ofis anlayışına yeni bir soluk: Ofis In Maltepe

Vitrin

Buka - Efes Plaza İş Ortaklığı imzasıyla Maltepe Aydınevler’de hayata geçirilen Ofis IN Maltepe, sunduğu konfor ve yüksek standartla, modern ofis anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

Devamını Oku

İdeal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar: Stüdyo 24

Vitrin

Türk – İtalyan mimarların çizgileriyle konut kavramına yepyeni bir boyut kazandıran Stüdyo 24, bir yakınına referans olup ev sahibi olmasını sağlayanlara 1 yıl aidat ödememe kolaylığı sunuyor.

Devamını Oku

Kaba inşaat yıl sonunda tamamlanacak Vadistanbul

Vitrin

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul’da, inşa çalışmaları hızla devam ediyor. Kaba inşaatın yılın son çeyreğinde tamamlanması planlanan ilk etapta inşaatın %30’lık bölümü tamamlandı.

Devamını Oku

1+1 ve 2+1 daireler yoğun ilgi görüyor: Work Square

Vitrin

MVK Yapı tarafından Kurtköy’de yapımına devam edilen Work-Square projesinde, 1+1 ve 2+1 daireler yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Devamını Oku

Fe Metal’den İzmir’e örnek proje: Anatolia Park Evleri

Vitrin

İzmir’in tanınmış, köklü firması Fe Metal İnşaat, Çiğli’deki Anatolia Park Evleri Residence projesinde hızla sona yaklaşıyor.

Devamını Oku

Gaziantep'te göl kıyısında yaşam: Antepia

Vitrin

Güneydoğu’nun en büyük ve temalı konut projesi Antepia’da ilk teslimler başladı.

Devamını Oku

Ön satış dönemi başlıyor: Bio İstanbul

Vitrin

İstanbul’da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi “Bio Istanbul”, sonbaharda yapılacak konut lansmanı öncesi yoğun ilgi ve talep üzerine bekleme listesindeki misafirlerinin taleplerine ön satış dönemiyle cevap veriyor.

Devamını Oku

Qatar Cityscape’de yoğun talep: Quasar İstanbul

Vitrin

Viatrans A.Ş.-Meydanbey Ortak Girişimi’nin otel, rezidans ve ofisten oluşan lüks karma projesi Quasar İstanbul; 27-29 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenen Qatar Cityscape Fuarı’nda yabancı yatırımcılardan yoğun talep gördü.

Devamını Oku

Ekonomik ve güvenilir yalıtım

Yalıtım

Baumit Pro ısı yalıtım sistemi, işlevsellik ve estetiğin yanı sıra maliyetin de hayati öneme sahip olduğu gayrimenkul projelerine optimum çözümler sunuyor.

Devamını Oku

Gerçek ahşabın dokusunu hissetmek…

Zemin

Kale Parke, gerçek masif ahşabın dokusunu hissetmek isteyenlere, rölyef dokulu koleksiyonları arasında dikkat çeken ve dar panellerden oluşan Woodline serisini sunuyor.

Devamını Oku