Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ANKASTREDE MİNİMALİST TASARIM

[kutusol=5220] Yenilikçi fikirlerle 100 yılı aşkın süredir dünyada milyonlarca evi geleceğe taşıyan Hoover, özel olarak tasarladığı ve geliştirdiği ankastre serisi Vanity ile mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Yüksek kalitedeki camın hafifliğini ve çeliğin dayanıklılığını minimalist tasarımla bir araya getiren Hoover; fırın, ocak, davlumbaz ve şarap soğutucusundan oluşan Vanity serisi ile mutfakları şıklık ve teknolojiyle buluşturuyor.

PİŞİRME DENEYİMİNE TEKNOLOJİ DOKUNUŞU
Tamamen dokunmatik olan Vanity Serisi, Wi-Fi ile uzaktan kontrol edilebilen 78 litrelik yüksek kapasiteye sahip A+ sınıfı fırın ile pişirme deneyimini bir üst basamağa taşıyor. Vanity Serisi’nin öne çıkan parçalarından biri olan ve mutfaklarda fark yaratan ocak; ısı kaybını minimuma indiren ve enerji tasarrufu sağlayan Vertical Flame özelliğiyle dikkat çekiyor.  Yüksek emiş kapasiteli davlumbaz ve göz alıcı şarap soğutucusu ise bütünsel şıklığı tamamlıyor.

FARKI YAKINDAN GÖRÜN
Mutfakları ileri pişirme teknolojisiyle buluşturan Vanity Serisi, Türkiye’nin dört bir yanındaki Hoover yetkili satış noktalarında sunuluyor.