Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MODÜLER MUTFAKLARDA ERGONOMİK ŞIKLIK

LİLİUM
Demsaş’ın yenilenen banyo koleksiyonundan zarif bir tasarım; Lilium. Geniş depolama haznesiyle kullanıcılara beklentilerinden öte bir rahatlık sunuyor..
LARA
Lara serisinin minimal yapısıyla mutfaklar modern ve sade bir görünüme kavuşuyor. 8 farklı renk alternatifiyle ve modüler bir tasarım anlayışıyla her zevke uygun çözümler sunan Lara, mutfağı yalın çizgisi ve ergonomik yapısıyla evlerin vazgeçilmezi kılıyor.

DORA
Country stili, kalite ve tecrübenin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan özel bir mutfak, Daphne. Doğal ahşap kaplamalı, patineli kapak ile country stilinin ana karakterini oluşturan Demsaş Daphne, feminen detaylarıyla sempatik bir atmosfer sunuyor. Zevkle yemek yapmanın yanı sıra aile ve dostlarla keyif dolu zaman geçirmek için eksiksiz bir mekan yaratıyor.