Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EGE VADİSİ ANKARA’NIN EGE’YE KOMŞU PROJESİ

[kutusol=5253] Gayrimenkul sektöründe yenilikçi projelerin öncülüğünü yapan Sinpaş GYO, Ege Vadisi ile Ege yaşamını Ankara’da 365 gün boyunca yaşatacak. Ege Vadisi,  bir yanda Ankara manzarası, diğer yanda Ege’ye özgü güzellikler ile Ankara’nın gözde lokasyonlarından Çankaya’da yükseliyor.  Proje, asansörle aşağıya inildiğinde karşılaşılan Alaçatı Çarşısı, toprağı, kokusu ve dokusuyla yeniden doğmuş gibi hissettiren Ege peyzajı, özlemi çekilen Ege kumsalları ve  dört mevsim plajı ile Ege’de yaşamı hissettiren detaylarla donatılmış.

TAŞINANA KADAR ÖDEME YOK
Ege Vadisi’ndeki Egeli yaşama adım atmak için kampanyalı bir ödeme planı müşterileri bekliyor. Taşınana kadar taksit ödemeden, yüzde 8 peşinat ile evler seçilebiliyor; 12, 24, 36, 48. aylarda yapılacak ara ödemeler ve teslimden sonra ödenecek taksitlerle kolayca alınabiliyor.
360 DERECE ANKARA MANZARASI
Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katında bulunan Roof Lounge’ta başkent manzarası ile Ankara’yı 180 metreden 360 derece göz alıcı bir manzarayla izleyebilme olanağı sunuyor.

Ege Vadisi’nde konut sahibi olanlar, Garden Lounge’da sevdikleriyle bir araya gelerek BBQ alanında lezzetli yiyecekleri tadarken, Winter Lounge’da da misafirlerini ağırlayacak, çocuklarına doğum günü partisi düzenleyecek ve bu eşsiz manzaranın ailece tadını çıkaracak.  

ÇOCUKLU AİLELERİN TERCİHİ OLACAK
Gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile farklılaşan Ege Vadisi’nde çocuklar için de her detay titizlikle planlanmış.
Çocuklar, Ege kumlarında hoşça vakit geçirecek, Ege kıyılarından getirilen deniz kabukları ile oynayabilecek. Ege Vadisi’ndeki parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve  aktivite meydanları, çocukları mutlu edecek.

EGE BOYU VE EGE YAKASI 2 YILDA YÜZDE 60 KAZANDIRDI
Sinpaş GYO’nun Ege konseptli projeleri, sağladığı özel yaşamın yanı sıra çok kazandıran bir yatırıma da dönüşüyor. Sinpaş GYO’nun İstanbul’da geliştirdiği EgeBoyu ve EgeYakası projeleri, 2 yılda yaklaşık yüzde 60 kazandırdı. Şimdi Ankaralılar da, Ege Vadisi ile hem hayalini kurdukları Ege yaşamına kavuşacak hem de çok kazandıran bir yatırıma sahip olacak.