Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ARDUAZLI MEMBRANDA TREND: KOYU KAHVE

[kutusag=5314] 10 yıldır yapıların suyun olumsuz etkilerinden korunmasında başrol oynayan Bonus|Focus Membran; Plus, Platin ve Premium ürün gruplarındaki arduaz renk skalasına eklediği koyu kahve rengi ile görsel anlamda da tercih sebebi oluyor. Her geçen gün hizmet kalitesini artırmak için ÜR-GE faaliyetlerini sürdüren Bonus Membran ailesi genişlemeye devam ediyor.

Bonus|Focus Membran, yapıların suyun neden olduğu olumsuz etkilere karşı korunması ve yaşam alanlarında konforlu bir su izolasyonu sağlanması amacı ile kullanılan, her detaya uygun çözümler sunan su yalıtımı malzemesi olarak karşımıza çıkıyor. Bonus|Focus Membran yapıların temel, perde, bodrum, bahçe, teras ve çatıları ile köprü, viyadük gibi farklı yüklere maruz kalan alanlar için de 10 yıldır en uygun su yalıtım çözümü sunuyor.