Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BOSTANCI DELUXE ÖN SATIŞA ÇIKTI

[kutusol=5309] Bugüne kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde binin üzerinde konutu hayata geçiren Yapıen İnşaat, bu alandaki 25 yıllık tecrübesini İstanbul’a taşıyor. Yapıen İnşaat, İstanbul’un gözde semtlerinden Bostancı’da inşa ettiği yeni projesi‘Bostancı Deluxe’de, lansman öncesi satışlarla konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yüksek kazanç fırsatı sunan ‘Bostancı Deluxe’, lansmana sayılı günler kala özel fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

2 bin 200 metrekare üzerine 15 katlı tek blok olarak inşa edilecek olan ‘Bostancı Deluxe’de;1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 61 konut yer alıyor.11’inci kattan itibaren Adalar ve deniz manzarasına sahip daireler, lansmana özel metrekaresi 7 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar vade imkanıyla sunulan projede daire fiyatları ise 850 bin TL’den başlıyor.

LANSMAN İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI
Projesinin yüzde 70’ini yeşil alana ayıran ‘Bostancı Deluxe’, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin göz bebeği olmaya hazırlanıyor. Rekor sayılabilecek bir sürede Mart 2018’de teslim edilmesi planlanan projeyle ilgili bilgi veren Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer,‘Bostancı Deluxe’ün eşsiz özelliklerle donatıldığını söyledi.

‘Bostancı Deluxe’ün, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept projelerinden biri olduğunu anlatan Koçer, projenin sosyal donatılarıyla fark yaratacağını ifade etti. ‘Bostancı Deluxe’de ön satışların sürdüğünü belirten Koçer, “Projeye daha şimdiden büyük bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Ön satışa yönelik avantajlı fiyatlar lansmana kadar devam edecek” dedi. ‘Bostancı Deluxe’ü Ekim ayı son haftasında lansmana çıkaracaklarını belirten Koçer, lansmana özel fiyat avantajlarının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu dile getirdi.

25 YILLIK BİRİKİMİNİ İSTANBUL’A TAŞIDI
Bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini kaydeden Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul’a taşıdıklarını belirtti. İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini Bostancı Deluxe ile taçlandırdıklarını ifade eden Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız” dedi.

Lokasyonuyla da dikkat çeken ‘Bostancı Deluxe’, Bostancı İskelesi’ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor.