Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SİNPAŞ GÖKORMAN ÇEKMEKÖY’DE, DOĞAYLA İÇ İÇE

[kutusag=5304] Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi Gökorman ile yine bir ilke imza atıyor. Doğayla gökyüzünü buluşturan özgün mimarisi ile şehre yeni bir soluk getirecek Gökorman, İstanbul’u benzersiz bir yaşamla tanıştıracak.

BABİL’İN ASMA BAHÇELERİ’NDEN SONRA GÖKYÜZÜNE UZANAN YEŞİL MİMARİ 
Duvarda bitki yüzeyi oluşturma kavramı geçmişi, dünyanın 7 harikasından biri olan Babilin Asma Bahçeleri’ne kadar dayanıyor. İnsanoğlu, MÖ 600’lü yıllarda bile yeşilin mimarideki estetik faydasının yanında daha birçok faydasına odaklandı. Doğanın kadim güzelliğinden ilham alan Sinpaş GYO, Anadolu Yakası’ndaki en yeni projesi Gökorman ile çok özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir ilke imza atıyor. Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi ve 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunabilecek kadar doğayla iç içe olma ayrıcalığı sunuyor. Gökorman, kısa bir süre geçerli olacak lansmana özel yüzde 10 indirim avantajının yanı sıra sadece yüzde 5 peşinatla 60 ay vade farksız ödeme planı sunuyor.

DOĞA VE MİMARİNİN BÜYÜLEYEN UYUMU
Doğa ve mimarinin gökyüzüne uzandığı özgün konseptiyle Gökorman’da 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Gökorman, cephesinde yer alacak ağaçlar ve peyzaj bitkileri ile yılda 4 tona yakın karbonu oksijene dönüştürecek.
ÇOCUKLAR ÇİÇEKLERİ TANIYARAK BÜYÜYECEK
Projede, çocukların rahat ve güvenli şekilde vakit geçirmesini sağlayacak oyun alanları tasarlandı. Ayrıca Gökorman’a komşu 10 bin metrekarelik yemyeşil park da hem büyükleri hem küçükleri cezbedecek sağlıklı ve zinde bir yaşamın kapılarını açacak.

ŞEHRİN GÖZDE ADRESLERİNE KOLAY ULAŞIM
Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yer alan Gökorman, metroya yürüme mesafesinde, Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Buyaka AVM’ye 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika uzaklıkta konumlanıyor.