Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

AQUATHERM BAKÜ’DEN GF HAKAN PLASTİK’E ÖDÜL

[kutusol=5395] 2017 yılında ihracata destek amacı ile Türkmenistan, Almanya, Vietnam, Cezayir, Ukrayna gibi farklı ülkelerde sektörün uluslararası bilinirliğe sahip fuarlarına katılım gerçekleştiren GF Hakan Plastik, son olarak Azerbaycan’daydı. Bakü’de bu yıl 10.’su düzenlenen Aqua Therm Uluslararası Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve Tesisat Ürünleri Fuarı’na katılan GF Hakan Plastik, üst yapı ve alt yapı ürünleri ile yer aldı.[kutusag=5395] 

18-21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen ve 26 farklı ülkeden 12 bine yakın katılımcının ziyaret ettiği fuarda GF Hakan Plastik standı müşterilerin yoğun ilgisini görürken, bir de ödül aldı. Stand, en iyi tasarım ve en iyi ürün sunumu kategorisinde, En İyi Stand Tasarımı Ödülü’ne layık görüldü.

Yıl içerisinde yoğun ve başarılı bir fuar programı sürdüren GF Hakan Plastik, gerçekleştirdiği yurt dışı müşteri seminerleri ile de güçlü işbirlikleri sağlamış oldu.