Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“KAPADOKYA’YA GELEN ÇİNLİ TURİSTLER KAYSERİ’Yİ HAREKETLENDİRDİ”

[kutusol=5407] Peribacaları, yer altı şehirleri, kaya manastırlar gibi birçok doğa harikasını barındıran Kapadokya bölgesi gelen Çinli turist kafileleriyle adeta yaz mevsimini yeniden yaşadı. Bölge turizmini canlandıran bu gelişmenin ardından görüşlerini paylaşan Ommer Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Selda Alemdar, “Ticaretin ve iş dünyasının kalbi olan Kayseri, gelen Çinli turistleri de en güzel şekilde ağırlamayı başardı. Çin Ulusal Günü ve Sonbahar Bayramı’nın kesişmesiyle, uzun tatil süresini bölgemizde değerlendirmek isteyen turistler hem yılın stresini attı hem de dünyada eşi benzeri olmayan peri bacaları, yer altı şehirleri gibi doğa harikalarını ve tarihi eserleri yakından görme fırsatı yakaladılar” dedi.

Kayseri’nin ilk yerel 5 yıldızlı oteli olan Ommer Hotel’in verdiği üstün hizmetin geçtiğimiz günlerde dünya çapında önemli tatil ve seyahat destinasyonlarına verilen ‘Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası’ ile ödüllendirildiğini hatırlatan Alemdar, uluslararası ve yerli ziyaretçilerin yaptıkları yorumlar ve değerlendirmeler ışığında verilen ‘Mükemmellik Sertifikası’ ödülü için; 96 milyon üye, 500 milyonun üzerinde yorum ve aylık 390 milyonu aşan ziyaretçinin görüşleri etkili oldu dedi.

OMMER OTEL İŞ ZİYARETLERİNİ
TATİLE DÖNÜŞTÜRÜYOR
[kutusag=5408] 
Sunduğu konfor ve bünyesindeki ‘Joie Club’ ile çalışırken tatil yapma fırsatı sunan ‘Ommer Hotel’, farklı tiplerdeki oda seçenekleriyle de misafirlerine müşteri odaklı hizmet vermeyi amaçlıyor. Kayseri ve çevre illerde turizm amacıyla gelen misafirlerine turistik otel hizmeti veren Ommer Hotel, iş dünyasına yönelik imkânları ve sosyal donatıları ile iş seyahatlerinin de vazgeçilmez adresi haline geldi. İş seyahatlerini tatile dönüştüren Ommer Hotel, şehrin panoramik manzarasına sahip 186 ferah odasıyla hizmet veriyor. Kayseri’nin geleneksel lezzetleri ve dünya mutfaklarından farklı tatları bir arada sunan otel içerisindeki Mons Argaeus Restaurant ise atmosferiyle yemekleri adeta bir şölene çeviriyor. 

İş seyahatlerini sağlıklı ve eğlenceli bir tatile dönüştürmeyi hedefleyen Ommer Otel, Joie Club’le keyifli bir mola sunuyor. 2.200 metrekare alanda kurulu, Kayseri’nin en büyük hamamını içinde bulunduran Joie Club; fitness, wellness, SPA’nın yanı sıra kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ve buhar banyosu gibi hizmetlerle yoğun iş temposunun yorgunluğunu dinlenerek ve keyifli zaman geçirerek atmayı vadediyor.