Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

PIAZZA DİNAMİK BİR YAŞAM STİLİ

[kutusatir=5365]

Piazza’da Adalar manzarasına sahip büyüklükleri 60 ila 212 metrekare arasında değişen 230 dairelik konut bloğu, toplam 34 bin metrekare kiralanabilir alanı olan ofis bloğu ve açık meydan katlarının bulunduğu bir alışveriş merkezi yer alıyor. Konut, ofis ve alışveriş merkezinin entegre bir şekilde tasarlandığı proje, dinamik yaşam stilini benimseyenlerin yeni adresi olacak.

Konut bölümünde yaşayanlar alışveriş, yeme içme, spor ve eğlence gibi ihtiyaçlarını anında karşılayabilecekler.

PEŞİN ÖDEMELERDE YÜZDE 12 İNDİRİM
Piazza’nın rezidans bloğunda alanları 60 ila 95 metrekare arasında değişen 1+1’ler 641 bin TL ila 885 bin TL arasında; alanları 101 ila 205 metrekare arasında değişen 2+1’ler 941 bin TL ila 1 milyon 561 bin TL arasında; alanları 196 metrekare olan 3+1’ler 1 milyon 933 bin TL’ye satılırken; alanları 196 ila 212 metrekare arasında değişen 3+1 dubleksler ise 1 milyon 627 bin TL ila 1 milyon 853 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 12 indirim yapılıyor.

ÇEVRE DOSTU OFİSLER
LEED GOLD ADAYI

Projede ofis çalışanları için alışveriş merkezi ve konut bloğuna kolay geçiş yapma imkânı sunuluyor. A+ sınıfı ofis bloğunda tek katta 3 bin 250 metrekareye varan kiralanabilir alan seçenekleri mevcut. Katlarda teras kullanımının da bulunduğu ofis bloğu aynı zamanda çevre dostu binalara verilen Leed Gold Sertifikası adayı. Proje ana arterler üzerinde yer almasının yanı sıra Sabiha Gökçen havaalanına yakınlığı, yeni finans merkezi ve karayolu bağlantıları ile dikkat çekiyor.  Yıllık ziyaretçi sayısının yaklaşık 16 milyon olması beklenen Piazza’nın, alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı öngörülüyor. Bu bağlamda 230 konut bulunan projede dairelerin yüksek kira getirisiyle yatırımcılar için oldukça karlı olacağı düşünülüyor. Projenin alışveriş merkezi kısmında şık yeme içme mekanlarından tanınmış moda markalarına kadar pek çok ihtiyacı karşılayacak mağazalar yer alacak.

DİREKT METRO BAĞLANTISIYLA
ULAŞIM KOLAYLIĞI

Direkt metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, metro bağlantısıyla Atatürk Havaalanı’na 51 dk, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 24 dk, Kadıköy’e 12 dk, ve sahil yoluna 3 km mesafede konumlanıyor. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.