Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MODDA BULVAR YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

[kutusag=5457] İzmir’in sosyal hayatına canlılık katacak 1050 konutluk Modda Bulvar projesinin örnek dairesi hizmete girdi.

‘İçinde başka bir dünya var’ sloganıyla ön plana çıkan projenin tanıtımının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen yoğun bir ilgi gördüğünü belirten Güzel, “İzmir’in Sosyal Projesi Modda Bulvarın örnek dairesi de hizmete girdi. Örnek dairemiz haftanın yedi günü gezilebilir. İzmir’deki inşaat sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Bu hızlı büyümenin içerisinde yer alan Ontan İnşaat, yenilikçi, farklı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. İzmirlilerin Modda Bulvar projesine gösterdikleri yoğun ilgiden çok memnunuz” diye konuştu.

AKVARYUM VE MÜZELER YER ALIYOR
5 bloktan oluşan 1+1’ den 4+ 1’e farklı tip daire seçeneklerinin yer aldığı 1050 konutluk projenin ilk etabının teslim tarihinin 2019 olduğunu [kutusol=5458]belirten Güzel, isteyene teras isteyene bahçe isteyene ise deniz manzarası seçeneği sunduklarını ifade etti. 195.000 TL’den başlayan fiyatların lokasyon, sosyal donatılar ve ünite büyüklükleri göz önünde bulundurulduğunda hem yatırım hem oturma amaçlı ev almak isteyenlerin ilgisini çektiğini kaydeden Güzel, şu ana kadar gelen talepten son derecek memnun olduklarını sözlerine ekledi.

Güzel, çarşısı, restorantları, Akvaryumu, Bilim ve Sanat Müzeleri, kafeleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, Spor Salonu, Tıp Merkezi ile şehrin tüm renklerini müşterilerinin ayağına getirmeyi planladıklarını ifade etti.