Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

CEYLAN İNŞAAT ZER PROJELERİ ile KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRİYOR

[kutusag=5522] ‘Önce İnsan’ prensibiyle büyük sitelerdeki komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırmak istediklerini açıklayan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, projelerinde yaşayan ailelerin güvenliğinin yanı sıra sağladıkları sosyal donatılarla çocukların eğitimine ve arkadaş ortamında yaşamalarına önem verdiklerini söyledi.
MUAMMER CEYLAN: HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ PROJELERDE HEDEFİMİZ; KOMŞULUK İLİŞKİLERİ
Projelerinde örf ve adetleri yaşatmaya çalıştıklarının altını çizen Muammer Ceylan, “Projelerimizde komşuluk ilişkilerine önem verdik, konut sahiplerinin kaynaşmasını sağladık.
Kurguladığımız sosyal alanlar sayesinde vatandaşlar, günün stresinden bu mekanlarda kurtuluyorlar ve komşularıyla keyifli sohbet olanağı buluyorlar. Bu bizim için çok kıymetli bir geri dönüşüm. Çünkü ben, komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu dönemden geldim ve o değerlerin ne [kutusol=5523] kadar kıymetli olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.
Bu bilinçle de projelerimizde yaşayan ailelerin her türlü sosyal yaşamını kolaylaştıracak alt yapı ve aktiviteleri hayata geçiriyoruz. Ailelerin hem güvenliğine hem de çocuklarının eğitimine ve arkadaş ortamında yaşamalarına önem veriyoruz.

Sitelerde toplu oturan ailelerin birbirlerine selam bile vermekten kaçındıkları ortamlardansa biz sıcak komşuluk ilişkilerinin yaşandığı ortamlar yaratan siteler yapıyoruz. Ampulden vitrifiye’ye bütün imalatlarımıza 10 yıl değiştirme garantisi veriyoruz” dedi.

Öte yandan projelerinde Türkçe isim kullanmaya özen gösterdiklerinin altını çizen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam edeceklerini açıkladı.