Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FORM, BURSA’DA SEKTÖR TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

[kutusol=5558] Bursa ve çevre illerden gelen mekanik tesisat sektörü taahhüt firmaları, mühendisler, çeşitli belediyeler ve üniversitelerin temsilcileri, proje firmaları, otel teknik müdürleri, FORM bakım ve servis çalışanlarından oluşan 200 davetli, FORM’un Bursa Sheraton Otel’de organize ettiği yemekte bir araya geldi. 

27 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen yemek, Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun’un davetlilere yönelik sunumu ile başladı. Tunç Korun,  FORM’un 53 yıllık geçmişinden önemli notlar paylaşırken, Form Şirketler Grubu’nun, 200’e yakın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük ikinci klima firması olduğunun altını çizdi ve yenilikçi ürünler ile ilgili bilgiler verdi. Sunumun ardından yemeğe geçildi.