Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BONUS TAŞ YÜNÜ KARAT 34 PROJESİNDE TERCİH EDİLDİ

[kutusatir=5576]

Yalıtımın her geçen gün daha fazla önem kazandığı günümüzde; ısı-ses-yangın olmak üzere üç yalıtımı bir arada sunan tek yalıtım malzemesi olan Bonus Taş Yünü, Türkiye’nin en büyük projelerinden biri olan Karat 34’ün tercihi oldu. Sürdürülebilir yaşam alanları hedefiyle çevreye duyarlı bir konseptte tasarlanan Karat 34 projesinin dış cephe yalıtımında yaklaşık 11.000 m2 Bonus Taş Yünü Gold Plus Black ve diğer Bonus Taş Yünü Gold serileri kullanıldı. Karat 34 projesinin sosyal donatıları arasında sosyal tesis, konferans salonu, seminer odaları, sauna, hamam, masaj ve buhar odaları, 320 metrekarelik yüzme havuzu, fitness ve kişiye özel antrenman stüdyoları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Sahip olduğu ısı iletkenlik değeri ile mükemmel ısı yalıtımı sunarken, gürültüyü ve titreşimi emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunan Bonus Taş Yünü, 1000°C üzerindeki sıcaklıklara dayanıklılığı sayesinde de TS EN 13501-1’e göre A1 sınıfı yanmaz malzeme olarak yapılarda tam yangın güvenliği sağlıyor. Üretim teknolojisini sahip olduğu AR-GE ve ÜR-GE altyapısıyla her geçen gün geliştiren Bonus Taş Yünü, çok sayıda projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.