Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MIDTOWN SELENIUM BY DEYAAR DUBAİ’DE OTURUM HAKKI SAĞLIYOR

[kutusol=5573] Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Aşçıoğlu, yurtdışındaki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile Dubaili olma fırsatı sunuyor. Midtown Selenium by Deyaar, Eylül 2019’da kapılarını açacak.
209.000 DOLARDAN BAŞLAYAN FİYATLARLA DUBAİLİ OLMA FIRSATI
Geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşacak Midtown Selenium by Deyaar, Dünya’nın “İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyor. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2.500 dolardan, daire fiyatları ise 209.000 dolardan başlıyor. Projeden bahçeli 1+1 daire alanlar, Dubai’de oturum hakkına sahip oluyor.

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler aynı zamanda hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.

ÖZEL ÖDEME PLANLARI[kutusag=5574] 
Midtown Selenium by Deyaar projesinde yatırımcılara benzersiz bir ödeme planı sunuluyor. Bu plan dâhilinde teslimata kadar daire bedelinin sadece %30’u ödeniyor. Ödeme miktarı %30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı verilen projede, kalan %70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor. Ayrıca %70’lik ödeme için çok cazip oranlarda kredi kullanma imkânı da sunuluyor.