Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FORM, Yönetim Kadrosunu Tecrübeli İsimlerle Genişletiyor

Form’un Grup Pazarlama Müdürü pozisyonuna, iklimlendirme sektörünün alanında deneyimli ismi Alev Eroğlu getirilirken, Bireysel Sistemler [kutusol=5745]Satış Müdürü olarak yine sektörün deneyimli isimlerinden Taner Özdoğan getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olan Alev Eroğlu, aynı yıl Seta Tıbbi Cihazlar’da Pazarlama Asistanı olarak profesyonel iş yaşamına başladı. 1995’te Paşa¬bahçe A.Ş’de Pazar Araştırma Uzmanı, 1998’de Ege Seramik’de Ticari Pazarlama Yöneticisi görevlerini üstlenen Eroğlu, 1999-2015 yılları arasında Ferroli A.Ş’de Pazarlama Müdürü ola¬rak görev yaptı. Son olarak Emsa Jeneratör’de Pazarlama Müdürlüğü’nü üstlenen evli ve bir oğlu olan Eroğlu, 2018 Haziran itibariyle Form Şirketler Grubu’ndaki yeni görevine başladı.
1989 Yılında Yıldız Teknik Makine Mühendisli¬ği bölümünden mezun olan Taner Özdoğan, 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. 1994 yılında Akpı¬nar Teknoloji’ de York-Acson Klima Servis Mü¬dürü olarak profesyonel çalışma yaşamına başlayan Özdoğan, 2002-2008 yıllarında Airfel A.Ş’de Marmara Bölge Müdürü, 2008-2011 yılları arasında Airfel A.Ş MHI Split Klima Satış Müdürü olarak görev aldı. En son Daikin A.Ş’de Split Klima Departman Müdürü olarak görev alan Taner Özdoğan evli ve iki erkek çocuk babasıdır.